Franchise Şartlarımız 

 1. Yatırımcı adaylarında iletişim gücü yüksek, ticari deneyimi olan, gelişime ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, yöneticilik vasfı olan yatırımcı şartları aranmaktadır.
 2. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bahçeli oturma alanı olan cadde, mağazalar ve avmler şartlarımız arasındadır.
 3. Waffle Chef Extra konsepti için min. 5 m2, iş yeri konseptlerimiz için de min 35 m2 alan şartımız bulunmaktadır. Avm standlarımızda stand metre kareleri belirlenmiştir.
 4. Waffle Chef noktalarımız hamur, çikolata, dondurma, pasta, kek, tatlı, süt tatlısı ve buna benzer diğer gıda ürünlerinde waffle chef çözüm ortağı veya waffle chef in belirlediği noktalardan satın almakla yükümlüdür.
 5. Waffle Chef noktaları waffle chef’ in reklam ürünlerini kullanmak zorundadır(ıslak mendil, servis kutusu, magnet, bayrak, broşür, şeker, v.b).
 6. Waffle Chef noktaları her 3 ayda bir 10 bin adet broşür dağıtmak ile yükümlüdür(sadece paket servis olan noktalarımız için geçerlidir).
 7. Waffle Chef noktaları Waffle Chef in anlaştığı restaurant yazılımını kullanmak ile yükümlüdürler.
 8. Waffle Chef noktaları waffle chefin anlaşmış olduğu online spariş sistemleriyle çalışabilirler. Ve bunların yanına kesinlikle başka online spariş veya herhangi başka sipariş sistemi ile anlaşma yapamaz.
 9. Waffle Chef noktası waffle chefin yazılı izni olmadan devredilemez ve/veya kapatılamaz. Zorunlu durumlarda devredildiği takdirde, devir alan yatırımcıdan alınacak Franchise Bedelinin %10’u, devreden yatırımcımıza destek olmak amacıyla verilecektir.
 10. Waffle Chef diğer franchise veren firmalarda olduğu gibi ciro üzerinden ücret almamaktadır. Fakat yıllık franchise üyelik aidatı alınmaktadır.Yıllık aidat ücretini Waffle Chef belirler. Yıllık artış oranı %10’u geçmeyecektir.
 11. Üç ve üçten fazla Waffle Chef noktası açan yatırımcılarımız için yılık aidat ücretinde %15 indirim uygulanacaktır.