FRANCHISE SÜRECİ

 1. Franchise başvuruları tarafımıza, web sitemiz veya e-mail yoluyla ulaşmaktadır. Telefon ve faks ile yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmamaktadır.
 2. Şirketimize ulaşan başvuru formları en geç 3 gün içerisinde Franchise departmanımız tarafından değerlendirmeye alınıp, yatırım yapmak isteyen başvuru sahibine olumlu olumsuz dönüş yapacaktır.
 3. Olumsuz olarak değerlendirilen başvurular ile ilgili yatırımcı adayına bilgi verilir. Neden olumsuz değerlendirildiğine dair bilgiler paylaşılıp, bu hususların giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılması talep edilir. Yatırımcı adayı tarafından geri bildirim alındığı takdirde, başvuru 3 gün içerisinde tekrar değerlendirilir.
 4. Olumlu olarak değerlendirilen başvurular için danışman firma ile açılması istenilen yerde etüt çalışması yapması için irtibata geçilecektir.
 5. Danışman firma müracaat ile ilgili araştırma ve görüşmeleri yapar.
 6. Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından 3 gün içerisinde franchise departmanı tarafından yatırımcı adayına randevu verilerek, yüz yüze görüşme yapılır. Bu görüşmede yatırımcı adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
 7. Bu görüşmede yatırım yapılacak bölgenin özellikleri, avantaj ve dezavantajları konuşulur. Yaklaşık cirolar hesaplanıp proforma olarak hazırlanan kar/zarar tabloları incelenir.
 8. Sonrasında yatırımcının yaklaşık yatırım maliyeti hesaplanır. Yapılan yatırım maliyet hesabı sadece rakam olarak paylaşılmakta olup sözleşme imzalandıktan sonra detaylı bir şekilde paylaşılmaktadır.
 9. Tüm bu incelemelerden sonra anlaşmayı tamamlamak için sözleşme sürecine geçilir.
 10. Hukuk büromuz tarafından sunulan sözleşmelere imzalar atılır.
 11. Mimari ekip, 3 gün içerisinde Waffle Chef noktasını ziyaret ederek yapılacak olan dizaynı belirler ve 3 boyutlu olarak çizer. Mimari proje çizimi tamamlanır.
 12. Tamamlanan projeler fiyatlandırılır. Proje anahtar teslim olarak yapılmaktadır.
 13. Proje ödemesi yatırımcı tarafından Waffle Chef e yapılır. Proje uygulaması yaklaşık 1 ay sürmektedir.
 14. Proje uygulaması süreci devam ederken Waffle Chef noktası için gereken personel listesi ve nitelikleri İnsan Kaynakları departmanımız tarafından belirlenir. Yatırımcı başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri eğitim için belirlenen noktada 5 gün içerisinde tamamlanır. Personel ve eğitim işlemleri proje uygulaması sürecinde tamamlandığı için ekstra bir süreye ihtiyaç duyulmamaktadır.
 15. Açılıştan bir hafta önce Waffle Chef broşürleri, tanıtım afişleri, ıslak mendil, magnet, şeker, servis kutusu v.b. ürünler Waffle Chef noktasına teslim edilir.  Bu işlem de proje uygulaması sırasında yapılacağı için ekstra süreye ihtiyaç duyulmamaktadır.
 16. Proje uygulaması bittikten hemen sonra tüm mutfak gereçleri ve teçhizatlar tamamlanmış, Waffle Chef noktamız açılışa hazır hale gelmiş olacaktır.
 17. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra yemeksepeti gibi yazılım ile ilgili işlemler halledilecektir.
 18. Waffle Chef noktamızın açılışı ücretsiz olarak waffle chef açılış ekibi tarafından yapılacaktır. Ve 15 gün boyunca destek ekibimiz ile birlikte satışa başlanacaktır.