NEDEN BİZ?

WAFFLE CHEF’İN AYRICALIKLARI… NEDEN BİZ?

1. Yatırımcılarımıza çok daha uygun maliyetler ile malzeme ve ekipman sunuyoruz.
2. En az maliyet ile büyüme ve gelişme olanağı sağlıyoruz.
3. Yatırımcılarımıza hukuksal alandaki tecrübelerimiz ile ticari anlamda destek sunuyoruz.
4. Diğer markaların aksine, hem ülke içerisinde hem de yurtdışından gelen turistlerin de anlayacağı ve akılda kalıcı evrensel bir  isme sahibiz.
5. Televizyon kanallarında, radyolarda ve gazetelerde yayınlayacağımız reklamlarla markayı geliştiriyor ve müşterilerimize reklam desteği sunuyoruz.
6. Kurmuş olduğumuz Waffle Chef reklam departmanı ile anlık takip edilen Google, Facebook, Twitter gibi arama motorları ve sosyal ağlarda marka bilinirliğini arttırmak için 7/24 güncelleme ve takip yapıyoruz.
7. WAFFLE CHEF Marka sahipleri olarak 12 senelik marka geliştirme tecrübesine sahip olmamız ve bu tecrübelerimizi Waffle Chefin markalaşması için kullanıyoruz..
8. Yazılım geliştirme alanındaki yıllanmış tecrübemiz ile tüm yatırımcılarımızın kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlayacak, işleyişin ve takibin kolaylaşacağı yazılımlar geliştirecek olmamız.
9. Her bir yatırımcı için Waffle Chef’in tüm süreçleri ile ilgili eğitim verecek olmamız.

NEDEN WAFFLE CHEF? ÇÜNKÜ!

Kurmuş olduğumuz Waffle Chef reklam departmanı ile anlık takip edilen Google, Facebook, Twitter gibi arama motorları ve sosyal ağlarda marka bilinirliğini arttırmak için 7/24 güncelleme ve takip yapması.
KALİTE
SUNUM
LEZZET
FARKLILIK
TECRÜBE