WAFFLE CHEF KONSEPTLERİMİZ

Waffle Chef Ekspres Mini, Waffle Chef Cafe&Bistro ve Waffle Chef Plus olmak üzere 3 adet konseptimiz bulunmaktadır.

  1. WAFLLE CHEF EKSPRES MİNİ

Waffle, soğuk içecekler, sıcak içeceklerin bir kısmı ve pasta grubunun satışına uygundur. Paket servise uygundur ve paket servis için gerekli ekipman tedariği yatırımcı tarafından yapılması zorunludur. Yaklaşık 15 m2 kapalı alana, 10 m2 de açık alana ihtiyaç duyulmaktadır. 2 adet bistro masa, 4 adet bistro sandalyesi bulunmaktadır. Makine ekipman ve teçhizatlar fiyata ilave edilecektir. Tadilat masrafları fiyata dahil değildir. Fiyata eğitim ve franchise bedeli dahildir.

Franchise Bedeli : 15.000 USD
MİNİX 2

  1. WAFFLE CHEF CAFE& BİSTRO

Bu konseptimizde öncelikle yatırımcımızın işletmesi için mimari proje hazırlanacaktır. Standart menümüzdeki tüm ürünler bu konseptte hizmete sunulacaktır. Paket servis yapılacaktır ve paket servis için gerekli ekipman tedariği yatırımcı tarafından temin edilecektir. Min. 40 m2 kapalı alan, Max. 150 m2 kapalı alana ve min 10 m2 açık alan ile max. 100 m2 açık alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konseptimizde maliyetler işletme alanının büyüklüğüne göre değişmekte olup, yapılacak olan harcamalar yatırımcıya ait olacaktır.

Franchise Bedeli : 25.000 USD
ORTİX 3

  1. WAFFLE CHEF PLUS

Bu konseptimizde öncelikle yatırımcımızın işletmesi için mimari proje hazırlanacaktır. Standart menümüzdeki tüm ürünler ile birlikte yemek servisi de bu konseptte hizmete sunulacaktır. Paket servis yapılacaktır ve paket servis için gerekli ekipman tedariği yatırımcı tarafından temin edilecektir. Min. 80 m2 kapalı alana ve min 30 m2 açık alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konseptimizde maliyetler işletme alanının büyüklüğüne göre değişmekte olup, yapılacak olan harcamalar yatırımcıya ait olacaktır.

Franchise Bedeli : 40.000 USD
BATTALX 1