WAFFLE CHEF STANDLARIMIZ

Waffle Chef Minix (Avm Küçük Boy Stand), Waffle Chef Ortix (Avm Orta Boy Stand), Waffle Chef Battalx (Avm Büyük Boy Stand), Waffle Chef Dış Mekan Hareketli Stand, Waffle Chef Dış Mekan Kapalı Stand, Waffle Chef Dış Mekan Büyük Kapalı Stand olmak üzere 6 adet standımız bulunmaktadır.

 

  1. WAFFLE CHEF MİNİX ( AVM KÜÇÜK BOY STAND )

Waffle, pasta grubu, soğuk içecekler ve sıcak içecekler satışına uygundur. Yaklaşık 10 m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır. 3 bistro sandalyesi bulunmaktadır. Makine ekipman ve techizatlar fiyata ilave edilecektir. Fiyata eğitim, franchise, zemin ve stand bedeli dahildir.

30.000 usd

  1. WAFFLE CHEF ORTİX ( AVM ORTA BOY STAND )

Waffle, pasta grubu, soğuk içecekler ve sıcak içecekler satışına uygundur. Yaklaşık 18 m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır. 6 bistro sandalyesi bulunmaktadır. İstenirse masa ve sandalye ilave edilebilir. Makine ekipman ve teçhizatlar fiyata ilave edilecektir. Fiyata eğitim, franchise, zemin ve stand bedeli dahildir.

35.000 usd

 

  1. WAFFLE CHEF BATTALX ( AVM BÜYÜK BOY STAND )

Menümüzdeki tüm ürünler satışa uygundur.  3 adet bistro masa, 9 adet bistro sandalyesi, 4 adet masa, 16 adet masa sandalyesi bulunmaktadır. Yaklaşık 30 – 35 m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır. Makine ekipman ve teçhizatlar fiyata ilave edilecektir. Fiyata eğitim, franchise, zemin ve stand bedeli dahildir.

45.000 usd

 

  1. WAFFLE CHEF DIŞ MEKAN HAREKETLİ STAND

Sadece waffle satışına uygundur. Yaklaşık 5 m2 alana ihtiyaç vardır. İstenilirse içecek grubu için ek stant eklenir. Dondurma dolabı konulabilir. 240*90 ölçülerindedir. Makine ekipman ve teçhizatlar fiyata ilave edilecektir. Fiyata eğitim, franchise, zemin ve stand bedeli dahildir.

20.000 usd

 

  1. WAFFLE CHEF DIŞ MEKAN KAPALI STAND

Waffle, pasta grubu, soğuk içecekler ve sıcak içecekler satışına uygundur. Her tarafı kapanabilir. Soğutucu dolaplıdır. Yaklaşık 9 m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır.  Makine ekipman ve teçhizatlar fiyata ilave edilecektir. Fiyata eğitim, franchise, zemin ve stand bedeli dahildir.

35.000 usd

 

  1. WAFFLE CHEF DIŞ MEKAN BÜYÜK KAPALI STAND

Menümüzdeki tüm ürünler satışa uygundur.  Her tarafı kapanabilir. 3 adet bistro masa, 6 adet bistro sandalyesi, 4 adet masa, 16 adet masa sandalyesi bulunmaktadır. Yaklaşık 20 – 25 m2 alana ihtiyaç duyulmaktadır. Makine ekipman ve techizatlar fiyata ilave edilecektir. Makine ekipman ve techizatlar fiyata ilave edilecektir. Fiyata eğitim, franchise, zemin ve stand bedeli dahildir.

50.000 usd

 

STAND ÇİZİMLERİMİZ